Створення сайтів Ужгород дизайн та верстка
Интернет-маркетинг | 23 апреля 2014 г. 16:28

Дизайн сайту - дуже важлива деталь. Гарно оформлений ресурс, на якому всі панелі зручні, завжди приємний. І навіть якщо на вашій сторінці є маса корисної інформації, але вона має погане оформлення, відвідувачі поспішать перейти за іншим посиланням в Ужгороді. Існує кілька правил, які необхідно врахувати, коли ви складаєте завдання для веб розробника на створення сайтів та дизайн елементів.

Що має бути в дизайні сайту:

Назва компанії та слоган.

Це перше, що повинно кинутися в очі відвідувачеві. По дизайну сайту нерухомості найчастіше неможливо зрозуміти, на сторінці якої тематики ви знаходитесь. Увійшовши на головну сторінку гість відразу повинен зрозуміти де він знаходиться, а не намагатися вгадати інтуїтивно. Створення сайтів Ужгород повинно розпочинатись з програмування головної сторінки та побажань по дизайну.

Телефони.

Дизайн сайту салону краси, як правило, говорить сам за себе. Замовники, намагаються взяти клієнтів барвистістю, забуваючи про найголовніше. Якщо відвідувач захоче зв'язатися з вами, він повинен легко відшукати вашу пошту в м. Ужгород, а також телефон, не переходячи по численних сторінкам. Якщо цього не врахувати, можна позбутися великої кількості відвідувачів.

Тематичні малюнки.

Не тільки колір, а й красиві малюнки, які на сайті є в достатній мірі, сподобаються вашим відвідувачам. Так, якщо дизайн меблевого сайту передбачає на головній сторінці красиве зображення реального товару з каталогу, це значно збільшить інтерес до ресурсу.

Замовляєте ви дизайн сайту авто, іграшок або одягу - не має значення, завжди все має бути продумано до дрібниць. Звичайно, досвідчені веб-розробники запропонують більшість ідей, а й від вас в будь-якому випадку залежить дуже багато.

Не всі можуть відрізнити вишуканий дизайн від позбавленого смаку. Не всі розуміють цінність ексклюзивного дизайну сайту, від шаблонного готового макета. Рано чи пізно в кожна веб-студія встає перед дилемою: втратити клієнта і не заробити нічого, або виконати всі його забаганки, але в результаті отримати потворний сайт, який соромно буде поставити в портфоліо.

Часто, веб-дизайнер не може створити гарний дизайн саме з вини замовника, який хоче червоним по жовтому, або щоб на головній сторінці була фотографія дружини і не інакше. Добре якщо дружина красуня  а от з жовтим по червоному нічого не поробиш. В такому випадку веб дизайн заздалегідь приречений бути жахливим. Але звичайно ж свої побажання потрібно повідомляти, коли це розробка сайтів Ужгород, направляючі вектори треба оголошувати. Наприклад, на рахунок того, на якому тлі повинен бути сайт, в якій кольоровій гамі, в якому стилі: в офіційному, або навпаки домашньому і т.д.

 

Теги: Створення сайтів Ужгород
Тестирование скорости Интернет-соединения
Телеком прайс